Záporokkal indul el újra a melegedés

Záporokkal indul el újra a melegedés

Péntekre megnövekszik a felhőzet és számítani kell elszórtan esőre, záporokra. A keleties szél többfelé élénk, helyenként erős lesz. Délután 14-21 fokot mérhetünk.

Szombaton gomolyfelhős idő várható és elszórtan ismét kialakulhatnak záporok, néhol akár zivatar is. A keleties szél többfelé élénk, erős lesz. Napközben 15 és 22 fok közé melegedhet a levegő. 

Vasárnap a többórás napsütés mellett időnként megnövekszik a felhőzet és elszórtan eső, zápor, zivatar alakulhat ki. Élénk, helyenként erős lesz a nyugatira forduló szél. Délután 17-24 fokra van kilátás.

A víz hőmérséklete 12 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

A nyári hőség ellen nem csak a tó segít

Ahogy beköszönt a nyár, egyre gyakrabban hangoztatjuk, mennyire elviselhetetlen a hőség. Kétségtelen, hogy
Elolvasom

Az optimális fénymásolópapír kiválasztása: miért fontos és hogyan döntsünk jól?

Az irodai munka hatékonyságának és a nyomtatási pontosságnak alapfeltétele a fénymásolópapír helyes kivála
Elolvasom

Mosoly a nyaralás mögött: miért ne halogassuk a fogpótlást?

A nyaralás a feltöltődésről, a gondtalan pillanatokról és a mosolyról szól. De mi történik, ha épp az a m
Elolvasom