Bezárja veszprémi nyomdáját a Mediaworks

Bezárja veszprémi nyomdáját a Mediaworks

A cég kedvezőtlen gazdasági környezetre hivatkozva döntött két vidéki nyomdájának bezárása mellett.

A társaság kihasználatlan nyomdai kapacitásait leépíti, és öt nyomdájából a két legkevésbé korszerűt: Veszprémben és Debrecenben bezárja – közölte a Mediaworks Hungary Zrt. az MTI-vel.

Hozzátették, az infláció, az elszabadult papír- és energiaárak, valamint az ellátási láncok egyre növekvő problémái a Mediaworks-csoportot is nehéz gazdálkodási helyzetbe hozták.

Ugyanakkor a közleményben jelezték, a Mediaworks tovább üzemelő három nyomdája révén szerződéses kötelezettségeit a jövőben is hiánytalanul teljesíti üzleti partnerei felé.


Forrás: MTI
Fotó: vg.hu

Kapcsolódó

Mediterrán tóvá válhat a Balaton? A szakértő szerint gyors cselekvésre van szükség

A folyamat talán még visszafordítható, de ehhez azonnali lépések kellenek. - - Nem fér kétség hozzá, h
Elolvasom

Több tízmilliós károk keletkeztek a vihar miatt a Kékszalagra készülő mezőnyben

Sok hajó nem tud rajthoz álllni a sajnálatos történések miatt. - - Holnap rajtol a Balaton legnagyobb
Elolvasom

Új szabály lépett életbe a Balatonon, ezzel nem árt, ha tisztában van

A horgászokra augusztus végéig vonatkoznak a frissen érvénybe lépett szabályok. - - Július-augusztus h
Elolvasom