A Balatonnál nyaral az Arsenal hátvédje

A Balatonnál nyaral az Arsenal hátvédje

Jakub Kiwior feleségével és két kutyájával érkezett a magyar tengerhez.

Az európai elitligák játékosai ritkán nyaralnak Magyarországon, inkább egzotikusabb tájakat választanak. De úgy tűnik, hogy ebben is változhat a trend – írja a sport365.hu.

Mivel az Arsenal nem érdekelt a jelenleg az Egyesült Államokban zajló klubvilágbajnokságon, így a játékosai nyugodtan élvezhetik a nyári kikapcsolódást.

Jakub Kiwior és felesége Claudia Kowalczyk pedig úgy döntött, hogy idén nyáron a Balaton mellé utaznak.

Az Ágyúsok hátvédje itt kerülheti a reflektorfényt, amely hazájában, Lengyelországban ráirányulna. A Balaton így számára a nyugalom tengere lehet.

A házaspár és a két kutyájuk tehát felhőtlenül élvezi a nyarat. Amit az Instagram sztorijaiban az Arsenal lengyel játékosa meg is osztott a követőikkel.

Így került ki a közösségi médiába videó a balatoni supolásról Fonyódligetnél. Illetve Keszthely városa is reklámot kapott. Kiwior tehát bevezette a köztudatba azoknak, akik eddig nem ismerték a „magyar tengert”.

Olyan sok idő nem jut azért nyaralásra Jakub Kiwiornak és feleségének.

Hiszen az Arsenal július 23-án már Szingapúrban játszik felkészülési mérkőzést az AC Milan ellen. Így a jövő hónap elején megkezdődik az angol bajnoki ezüstérmes számára az alapozás.

Mikel Arteta helyzetét azért megkönnyíti, hogy tavalyhoz képest az idén nem kell négy csoportra osztania a játékosait attól függően, hogy ki mikor érkezik vissza a különböző kontinenstornákról.

Egyébként Kiwior feltűnése Magyarországon azért is meglepő, mert az európai futballsztárok ritkán pihennek nálunk. Utoljára Thibaut Courtois járt a hazánkban. A belga kapus 2023-ban a legénybúcsúját tartotta Budapesten – olvasható a portálon.


Forrás: sport365.hu
Fotó: j.kiwior / Instagram

Kapcsolódó

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Somlói vár

Somló vára – pontosabban annak maradványa - az Ajka fölé magasodó, legendás, vulkanikus eredetű hegy szokny
Elolvasom

A Hungaroring Sport Zrt. lett a MotoGP és a Superbike-vb magyar futamának promótere

A Hungaroring Sport Zrt. kapott megbízást, hogy az idén ellássa a gyorsaságimotoros-világbajnokság és a Su
Elolvasom

Gyerekrajzok váltották fel a háborús plakátokat Keszthelyen

A város polgármestere a Facebookon jelentette be, hogy szerződést bontottak a Mészáros Lőrinc által tulajdo
Elolvasom