Ablaktisztítás közben zuhant ki egy siófoki nő az ablakon

Ablaktisztítás közben zuhant ki egy siófoki nő az ablakon

A tragikus esemény során az áldozat életét vesztette. A mentőhelikopterrel érkező szakemberek sem tudták megmenteni.

Borzalmas tragédia történt Siófokon, a Fokihegy városrészen, vasárnap délelőtt – olvasható a deltahirek.hu Facebook bejegyzésében.

Vajda Eszter, a Somogy megyei rendőrség szóvivője megerősítette értesüléseket, miszerint egy nő, ablaktisztítás közben kizuhant az ablakon.

Úgy tudják a 46 éves nő a harmadik emeletről esett a mélybe. A helyszínre érkezők az ablak tisztításához szükséges eszközöket is megtalálták az ablakban.

Helyi hírek szerint a nő életéért hosszú percekig küzdöttek, még mentőhelikopter is érkezett. A küzdelem perceit döbbenten nézték a helyiek, végül nem tudták megmenteni a nő életét.

A rendőrség általános közigazgatási rendtartás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit – olvasható a posztban.



Kapcsolódó

Új app jutalmazza a tudatos vezetést: itt a Drivello

Az új mobilalkalmazás teljesen új szintre emeli a tudatos vezetést. A Drivello a legmodernebb technológiát
Elolvasom

Egzotikus, idegenhonos fajok tárháza lett a Hévízi-csatorna

Az újonnan megjelenő invazív fajok többsége alapvetően akváriumi díszhal. - - A Hévízi-csatornában szé
Elolvasom

Pár nappal a szabadulása előtt halt meg a veszprémi börtön egyik rabja – tettlegesség történhetett

A férfi családja feljelentést tett az ügyben. - - Az RTL Híradója szerint agyonvertek egy férfit a
Elolvasom