Balatonfüredre látogat Pálmai Anna

Március 15-én este Pálmai Anna Junior Prima díjas színésznőt látják vendégül az Annák éve powered by GLAMOUR szervezői. A 200 éves Anna-bál előtt tisztelgő rendezvénysorozat keretében havonta egy híres Annával találkozhatnak a balatonfürediek és az Anna Grand Hotel vendégei.

Júliusban a 200. Anna-bálra érkeznek majd az első bálozók, így idén a két évszázados, ikonikus rendezvényt ünnepelhetik minden hónap egy adott hétvégéjén az Anna Grand Hotel vendégei, de akár külsősként is részt lehet venni az Annák éve powered by GLAMOUR beszélgetős esteken. A márciusi vendég Pálmai Anna, a Katona József Színház színművésznője lesz, akivel az est házigazdája túl a színpadi és filmes szerepeken a művészvilágban töltött gyermekéveiről és az állandó belső munkáról is beszélget.

Pálmai Annát március 15-én, szombaton látják vendégül az Anna Grand Hotel lounge-ában, a beszélgetés 20:30-kor kezdődik.

Kapcsolódó

Bortörténeti kiállítás nyílt Balatonudvariban

A Balaton-felvidék múltja és jelene egy helyen. - - A Skrabski Borászat bortörténeti kiállítása a szől
Elolvasom

Több mint négyezren teljesítették a MOL Balaton-átevezést

A hatalmas hőség ellenére több mint négyezren teljesítették a Zamárdi–Tihany–Zamárdi útvonal nyolc kilométe
Elolvasom

A meleg miatt kialakulóban van a “szieszta-kultúra” a Balatonnál

A hőség miatt egyre több turista választja a déli napozás helyett a kora reggeli és késő esti programokat a
Elolvasom