Bántalmazta volt élettársát egy Tapolca környéki férfi és 10 milliót követelt tőle

A rendőrök elfogták a 44 éves Tapolca környéki férfit, és őrizetbe vették – adta közre a police.hu.

Önbíráskodás és kapcsolati erőszak miatt folyik nyomozás a Tapolcai Rendőrkapitányságon egy 44 éves férfival szemben. A gyanú szerint éveken keresztül havonta bántalmazta volt élettársát, és azzal fenyegetőzött, hogy a családtagjaival is így tesz. Az elmúlt időszakban is többször zaklatta a sértettet telefonon, és azzal riogatta, hogy felgyújtja a házát, ha az ingatlan árából nem ad neki 10 millió forintot. A nő korábban már a fenyegetések hatására átadott neki egy nagyobb összeget.

A rendőrök összehangolt akcióban december 22-én délelőtt Tapolcán fogták el a férfit, majd előállították, és őrieztbe vétele mellett gyanúsítottként hallgatták ki.


Kapcsolódó

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom