Felhők és záporok hétvégéje közeleg

Felhők és záporok hétvégéje közeleg

Pénteken a megnövekvő fátyol és gomolyfelhők zavarhatják meg a napsütést. Többfelé számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására. Az északira, északkeletire forduló szelet kísérhetik élénk, helyenként erős lökések. A délutáni maximumok 26-32 fok között várható.

Szombaton ismét többfelé van kilátás záporokra, zivatarokra. Akár kiadósabb csapadék is hullhat. Az északkeleti szél többfelé, élénk és erős lehet. Napközben 25-32 fok valószínű. 

Vasárnapra is záporos, zivataros időjárás körvonalazódik élénk, helyenként erős északias széllel, 27-33 fokos csúcshőmérséklettel.

A víz hőmérséklete 25 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Drónok és lézerszkennerek: a modern építőipar segítői

A technológia fejlődése az építőiparban és a mérnöki munkában új lehetőségeket hoz. A drónok és 3D lézerszk
Elolvasom

A rövid távú lakáskiadás útvesztői: mit érdemes tudni?

Sokan gondolkodtak már azon, hogy rövid távra adják ki lakásukat, hiszen ez manapság egyszerű módja lehet a
Elolvasom

Kézipoggyász – A költséghatékony utazás alapdarabja

A modern légi közlekedés aranykorát éljük, ahol a fapados és a hagyományos légitársaságok kínálatának kösz
Elolvasom