Fűszag terjengett egy veszprémi lépcsőházban, a kopók a fogyasztókon ütöttek

A Veszprémi Rendőrkapitányság befejezte a fiatal párral szemben kábítószer-birtoklás miatt folytatott eljárást – írja a police.hu.

Egy veszprémi társasházban terjengő erős marihuánaszag miatt hívták ki a rendőröket 2024. december 19-én a lakók. A lakásban végzett kutatás során a kábítószergyanús növényi anyagmaradványt, valamint a fogyasztáshoz használt pipákat foglaltak le a nyomozók. A lakást bérlő 21 éves nőt és 29 éves férfit ezután előállították mintavételre. A szakértői vélemény alapján szervezetükben THC jelenlétét mutatták ki, amely cannabis fogyasztására utal és kábítószernek minősül. A nyomozók mindkét személyt kábítószer birtoklása vétség miatt gyanúsítottként kihallgatták.

A Veszprémi Rendőrkapitányság munkatársai az ügy vizsgálatát befejezték, és az iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az ügyészségnek.


Kapcsolódó

Őrizetben a balatonfüredi pincebetörő

Budapesten bujkált a Balaton-parti tolvaj - írja a police.hu. - - Egy Balaton-parti nyaralótulajdonos
Elolvasom

Útonállóként rabolt egy férfi Kaposváron

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat egy húszas éveiben járó férfival szemben, a
Elolvasom

Szén-monoxid mérgezés miatt halt meg egy férfi Veszprém vármegyében

Szén-monoxid mérgezés miatt halt meg egy középkorú férfi a Veszprém vármegyei Marcaltőhöz tartozó Ihászon
Elolvasom