Fűszag terjengett egy veszprémi lépcsőházban, a kopók a fogyasztókon ütöttek

A Veszprémi Rendőrkapitányság befejezte a fiatal párral szemben kábítószer-birtoklás miatt folytatott eljárást – írja a police.hu.

Egy veszprémi társasházban terjengő erős marihuánaszag miatt hívták ki a rendőröket 2024. december 19-én a lakók. A lakásban végzett kutatás során a kábítószergyanús növényi anyagmaradványt, valamint a fogyasztáshoz használt pipákat foglaltak le a nyomozók. A lakást bérlő 21 éves nőt és 29 éves férfit ezután előállították mintavételre. A szakértői vélemény alapján szervezetükben THC jelenlétét mutatták ki, amely cannabis fogyasztására utal és kábítószernek minősül. A nyomozók mindkét személyt kábítószer birtoklása vétség miatt gyanúsítottként kihallgatták.

A Veszprémi Rendőrkapitányság munkatársai az ügy vizsgálatát befejezték, és az iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az ügyészségnek.


Kapcsolódó

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom