Gomolyfelhők, szeles és napos időszakok váltják egymást a hétvégén

Gomolyfelhők, szeles és napos időszakok váltják egymást a hétvégén

Pénteken a napsütést időnként gomolyfelhők zavarhatják meg, de csak egy-egy helyen fordulhat elő átmenetileg jelentéktelen zápor. Sokfelé élénk, néhol esetleg erős lesz az északi-északkeleti szél. Éjjel 2-8 fokig hűl le a levegő, délutánra 17-21 fok közé melegszik a levegő.

Szombaton napos-gomolyfelhős időre számíthatunk, de említésre méltó csapadék sehol sem várható. Csak néhol élénkülhet meg átmenetileg a szél. Ismét hűvös lesz a hajnal, a legmagasabb hőmérséklet pedig 18 és 22 fok között alakul.

Vasárnap a napsütést gomolyfelhők zavarhatják, elszórtan elszórtan zápor, egy-egy zivatar is kialakulhat. A keleties szél többfelé élénk lehet. A maximumok 19 és 23 fok között alakulnak

A víz hőmérséklete 14 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Természetes támogatás a májműködéshez

Az emberi máj számos létfontosságú funkcióval bír, kulcsszerepet játszik a méregtelenítésben, az emésztési
Elolvasom

Hogyan készítsd el a tökéletes árajánlatot?

Képzeld el azt a pillanatot, amikor egy leendő ügyfél tőled kér árajánlatot. Érezheted úgy, hogy nyert ügy
Elolvasom

Az ideális autógumi kiválasztása: tanácsok és lehetőségek

A szabadidő eltöltése során kocsival utazni sokunk számára öröm és kikapcsolódás. Az, hogy az autónk megfel
Elolvasom