Gyújtogatni próbált és ablakokat tört ki egy férfi Esztergályhorvátiban

A keszthelyi rendőrök elfogták az Esztergályhorvátiban garázdálkodó férfit – írja a police.hu.

Egy férfi Esztergályhorvátiban, a Rákóczi Ferenc utcában a buszmegálló üvegét, valamint egy közeli vendéglátóhely nyolc ablakát egy alumíniumcsővel betörte.

A rendőrök megállapították, hogy a 38 éves helyi férfi összeveszett egy ismerősével, hazament, magához vett egy körülbelül 1 méter hosszú fémrudat és egy benzin-olaj keveréket tartalmazó flakont, majd elment a buszmegállóhoz. Dühét az üvegek kiütésével vezette le, a magával hozott folyadékot szétlocsolta, de meggyújtani már nem tudta. Ezt követően a közeli presszót vette célba, ami már zárva volt, így annak ablakait szintén kitörte.

Az egyenruhások a férfit elfogták, előállították a kapitányságra és garázdaság bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.


Forrás: police.hu

Kapcsolódó

Meghalt Tarr Béla

Életének hetvenegyedik évében, kedden meghalt Tarr Béla Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, többek k
Elolvasom

3823 esetnél nyújtottak segítséget a mentők szilveszterkor

A mentők szilveszterkor 3823 esetnél nyújtottak segítséget, az orvosi ügyeleteken 1783 beteg kapott ellátá
Elolvasom

Villanyszerelő lopott a házból, amiben dolgozott a Balatonnál

A fizettség és borravaló sem volt elég a férfinak, aki közel negyedmillió forinttal károsított meg egy nőt
Elolvasom