Holtan találtak egy idős házaspárra Zala megyében

A rendőrség jelenleg emberölés miatt nyomoz – írja a police.hu.


Az orvosszakértő elsődleges megállapítása szerint a 73 éves nő halálát idegenkezűség okozta, míg a 71 éves férfi önkezűleg vetett véget életének. A rendőrség később azt közölte: a házaspár lánya tett bejelentést arról, hogy csesztregi otthonában holtan találta 73 éves édesanyját. Az ügyben emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.

A helyszínen azután kiderült, hogy a nőt 71 éves férje a ház egyik szobájában megfojtotta, majd az épület közelében saját magával is végzett.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján arról adott hírt, hogy a rendőrség és a mentők kérésére a tűzoltók egy aknából emelték ki az idős férfi holttestét.

Az eset körülményeit a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja – tudatták.



Forrás: police.hu

Kapcsolódó

Gázbojler javítás miatt szúrta nyakon szomszédját egy Pápa környéki férfi

Dühében nyakon szúrta szomszédját egy Pápa környéki férfi, amiért szerinte a sértett hiányosan végezte el a
Elolvasom

Gyerekeit veszélyeztette a kristállyal egy somogyi nő

Kábítószer-kereskedelem és kiskorú veszélyeztetése miatt vettek őrizetbe egy 28 éves nőt a kaposvári rendőr
Elolvasom

Veszprémi lakásbetörők rendőrkézen

A rendőrök elfogták a két külföldi férfit, és gyanúsítottként kihallgatták őket - írja a police.hu. - -
Elolvasom