Időjárás a Balatonon – November 22-24.

Időjárás a Balatonon – November 22-24.

Szép hétvége áll előttünk, enyhe idő, egyre több napsütés lesz jellemző a következő napokban. A hét utolsó napjain száraz, napos idő ígérkezik, a természetbe vágyók nyugodtan tervezhetnek kirándulást hétvégére. Legfeljebb az élénk, erős délkeleti szél ronthat hő- és komfortérzetünkön.

Pénteken 5-12 fokos minimumokra, 10-17 fokos maximumokra van kilátás, ennél hidegebb napközben csak a felhősebb tájakon lehet.

Hétvégén minimumok és maximumok tekintetében egyaránt 3-4 fokot visszaesik ugyan a hőmérséklet, viszont nem fog esni, többórás napsütésre mindenütt számíthatunk. A délkeleti szél vasárnapig sokfelé élénk, időnként erős lehet.

(Forrás: idokep.hu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapcsolódó

Negyedszer is megnyitja kapuit a veszprémi Gyárkert

A Thievery Corporation, Beton.Hofi és a Kispál és a Borz is koncertezik nyáron Veszprémben. - - 2026-b
Elolvasom

Részegen és bedrogozva okozott balesetet egy pétfürdői férfi

Őrizetben a férfi, aki autójával egy ház kerítését is kidöntötte - írja a police.hu. - - Egy Pétfürdői
Elolvasom

Kisbolygót neveztek el Krasznahorkai Lászlóról és Tarr Béláról

Három magyar vonatkozású kisbolygó kapott hivatalos nevet a Nemzetközi Csillagászati Unió (IAU) legutóbbi d
Elolvasom