Ilyen árakra készüljünk az idei strandszezon alatt

Kiderült, hogy mennyibe fognak kerülni a balatoni strandok az idei szezonban. A legdrágább belépő 1700 forint lesz a füredi Esterházy strandon.

A járvány hatásaira különbözően reagálnak az üzemeltetők. Van, ahol a tavalyi árakkal igyekeznek elnyerni a a potenciális strandolók szimpátiáját, de valahol erős drágításokkal kompenzálják a gazdasági visszaesésből fakadó deficitet.

Az árak 500 és 1700 forint között mozognak majd. A vírus elleni óvintézkedések betartását strandjárőrök fogják felügyelni.

Kapcsolódó

A fáslegelő lett 2026 élőhelye

A fáslegelő viselheti 2026-ban az év élőhelye címet - közölte a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egye
Elolvasom

Gázbojler javítás miatt szúrta nyakon szomszédját egy Pápa környéki férfi

Dühében nyakon szúrta szomszédját egy Pápa környéki férfi, amiért szerinte a sértett hiányosan végezte el a
Elolvasom

Gyerekeit veszélyeztette a kristállyal egy somogyi nő

Kábítószer-kereskedelem és kiskorú veszélyeztetése miatt vettek őrizetbe egy 28 éves nőt a kaposvári rendőr
Elolvasom