Ingyen vonatozhatnak a gyerekek Kajla-útlevéllel az őszi szünetben

Ismét díjmentesen utazhatnak a MÁV-Start, a Volánbusz és a GYSEV belföldi járatain október 23. és november 1. között azok a gyerekek, akik a jegyvásárláskor felmutatják Kajla-útlevelüket és személyazonosításra alkalmas igazolványukat – tájékoztatta a MÁV pénteken az MTI-t.

Emlékeztettek: országszerte több mint 500 helyszínen lehet az útlevélbe pecsétet gyűjteni vagy arra kedvezményt kapni.
    

A közlemény szerint a Balaton körüli utazások megkönnyítéséért az őszi szünetben a Kajla programban résztvevő gyermekek részére díjmentes KajlaBalaton24 napijegy váltható.
    

A gyermekek díjmentes menetjegyeit személypénztárban, a jegykiadó automatánál, interneten és a MÁV applikáción keresztül is meg lehet váltani. A vasúti díjmentes utazásra szóló másodosztályú menetjegyet előre meg kell venni. A jegyet egy útra és oda-vissza is meg lehet vásárolni. Kajla útlevéllel és diákigazolvánnyal a MÁV-Start és a GYSEV vonalain díjmentesen utazó gyermekek legfeljebb két kísérője is 33 százalékos kedvezményre jogosult.
    

A Kajla kampánnyal kapcsolatos további információk a www.kajla.hu oldalon érhetők el.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Tihanyi Lajos életmű-kiállítása nyílt meg a Magyar Nemzeti Galériában

TIHANYI 140. címmel látható a Magyar Nemzeti Galériában Tihanyi Lajos (1885-1938) festőművész életmű-kiállí
Elolvasom

Nemzetközi világzenei sztárok lépnek fel a jövő évi Boglart Fesztiválon

Számos ismert külföldi fellépő, köztük Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, valamint szá
Elolvasom

Adventi élelmiszer-biztonsági vizsgálatot rendelt el a fogyasztóvédelmi hatóság

Teljes körű adventi élelmiszer-biztonsági vizsgálatot rendelt el a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelm
Elolvasom