Ismét lehet 30 fok a hétvégén

Ismét lehet 30 fok a hétvégén

Pénteken szinte zavartalan napsütés várható. Csapadék nem lesz, de hajnalban foltokban pára, köd előfordulhat. Hajnalban 8-14 fokot mérhetünk. Délutánra 23-28 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Szombaton folytatódik a napos, száraz időjárás. Legfeljebb fátyolfelhők szűrhetik meg a délutáni napsütést. A csúcshőmérséklet 26 és 30 fok között alakulhat.

Vasárnap is kitart a késő nyárias meleg, 25 és 30 fok között alakulhatnak a maximumok. Délután azonban egy hidegfront közelíti meg a nyugati határt, és záporok, zivatarok is besodródhatnak nyugat felől a késő délutáni, esti órákban.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

A főzés csak akkor lesz élmény, ha minden kellék adott hozzá

Kevés jobb szabadidős program létezik annál, mint amikor saját kezűleg készítünk valamilyen finomságot a ko
Elolvasom

Nem minden nitril kesztyű egyforma – mutatjuk, milyen típusok léteznek!

A szabadidőnkben nem mindig csak szórakozással telik az idő: sokszor előfordul, hogy például ház körüli mun
Elolvasom

Fényvédelem és napozás – A kényelemre is figyelj!

A nyári hónapok beköszöntével a napsütés jótékony sugarai szinte mágnesként vonzzák az embert a szabadba,
Elolvasom