Ismét megformázták a Balaton szívét Zamárdiban

A kedvezőtlen időjárás előrejelzések miatt két nappal korábban tartották a szokásos évi flashmobot a tervezettnél – írja a 24.hu.

Zamárdiban évek óta hagyomány, hogy a nyár folyamán a szabadstrand előtti vízfelületen megformálják a Balaton szívét.

A szervezők ezeken az alkalmakon arra kérik a fürdőzőket, hogy a vízben fogják meg egymás kezét, majd a szív alak megformálása után természetesen nem marad el a fotó készítése sem.

Ha ránézünk a térképre, láthatjuk, hogy Zamárdi a tó partjának középső részén, azaz a szívében terül el.

Idén augusztus 5-ikére tervezték a flashmobot, ám a viharokat jósoló meteorológiai előrejelzés miatt az eseményre két nappal korábban, augusztus 3-án került sor.



Forrás: 24.hu
Fotó: Tourinform Zamárdi / Facebook

Kapcsolódó

Szallas.hu: tavasszal Budapest, nyáron Siófok a legnépszerűbb hazai úti cél

A tavaszi időszakban Budapest volt a legnépszerűbb belföldi úti cél, míg a nyári előfoglalások alapján Sióf
Elolvasom

Lefejezéssel fenyegette a rendőröket egy kaposvári férfi

A készenléti rendőröket követelte egy kaposvári férfi, nyomozás helyett az elfogásában segítettek - számolt
Elolvasom

Törött sörösüveggel fenyegetőzött egy férfi a veszprémi éjszakában

Veszprém belvárosában esett egymásnak két társaság - írja a police.hu. - - Éjfél után néhány perccel é
Elolvasom