Bezár a Balaton egyik legjobb étterme, a Mór24

Bezár a Balaton egyik legjobb étterme, a Mór24

A kedvezőtlen hírt a közösségi oldalukon tudatták az étterem vezetői, melyről a Telex számolt be.

„2020 nyarán, amikor belevágtunk életünk talán legnagyobb kihívásába, szerelemprojektjébe, őszhajszálaink és nevetőráncaink első számú megszaporítójába, még fogalmunk sem volt, hogy 3 év múlva mennyire nehéz lesz kimondani, amire most készülünk. Ahogy minden étkezésnek van eleje és vége, úgy egy étterem története sem tarthat örökké. A MÓR24 jelenlegi formájában búcsúzik tőletek” – írta a Facebookon Albrecht Tamás és Almás Edit.

Bár idén egyetlen új magyar étterem sem kapta meg a legrangosabb gasztronómiai minősítést, a Michelin-csillagot, mások mellett a Mór24 is megtartotta a Bib Gourmand-jelölését. Az étterem tulajdonosai posztjukban azt írták, lesz majd folytatás, és jelentkeznek. „Tartsátok rajtunk a szemeteket, mert azt megígérhetjük, hogy amikor eljön az ideje, a folytatásról mindent megosztunk veletek!” – írták.



Forrás: Telex
Fotó: Getty Images

Kapcsolódó

Menetrend szerinti autóbusz és személyautó ütközött Csetényben, egy férfi meghalt

Menetrend szerinti autóbusz és személyautó ütközött Csetényben szombat délelőtt, a balesetben a gépkocsi ve
Elolvasom

Maga előtt görgette a lopott olajos hordót egy részeges tolvaj Veszprémben

A veszprémi rendőrök elfogták a menekülő férfit - közölte a police.hu. - - Állampolgári bejelentés érk
Elolvasom

Kültéri mászófal lehet a veszprémi Pannon Egyetem ikonikus kéményéből?

Az elmúlt öt év során az intézmény mintegy 650 millió forintot fordított sporttal kapcsolatos fejlesztésekr
Elolvasom