Jön a III. Dél-Balatoni Sétáló Kóstoló – Téli boros élmény Rádpusztán

Január 17-én harmadik alkalommal rendezik meg a Dél-Balatoni Sétáló Kóstolót a Rádpuszta Gasztro Élménybirtokon. Az esemény az elmúlt években a téli időszak egyik legkedveltebb boros programjává vált, amely a Dél-Balatoni borvidék értékeit és közösségi erejét mutatja be egy különleges hangulatú est keretében.

A rendezvényen a látogatókat korlátlan borkóstolás, gasztronómiai kínálat, élő zene és tombolasorsolás várja. A cél egy olyan kötetlen, mégis igényes esemény megvalósítása, ahol a bor, a gasztronómia és a közösségi élmény természetesen kapcsolódik össze.

Az est kiemelt szakmai programja a 18:00 és 19:00 óra között zajló workshop, amelyet Bujdosó Ferkó tart „Rajnai rizling kisokos” címmel. A program azok számára is tartalmas élményt nyújt, akik szeretnék mélyebben megismerni ezt a népszerű szőlőfajtát.

A rendezvény során tombolasorsolásra is sor kerül, ahol értékes boros nyeremények találnak gazdára.

Esemény időpontja: 2026. január 17. (szombat), 16:00
Helyszín: Rádpuszta Gasztro Élménybirtok


Kapcsolódó

Vonat gázolt a déli parton

Halálra gázolt egy embert a Déli pályaudvarról Nagykanizsára tartó Tópart IC szombaton Szabadisóstó állom
Elolvasom

Hollandiából csempészett droggal akartak kereskedni Somogyban

Az egyik vádlott az övtáskájában és egy tusfürdős dobozban hozta be az országba az illegális szubsztanciát.
Elolvasom

A fáslegelő lett 2026 élőhelye

A fáslegelő viselheti 2026-ban az év élőhelye címet - közölte a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egye
Elolvasom