Két új biciklis szervizpont Almádiban

Két új biciklis szervizpont Almádiban

Az Aranyhíd Polgári Egyesület két új kerékpáros szervizpontot adott át Balatonalmádiban. Mindkét állomás ingyenesen vehető igénybe.

A Veszprém-Szentkirályszabadja-Balatonalmádi kerékpárút rendkívül forgalmas, nemcsak hétvégén, hétközben is naponta több százan használják. A bringások többsége azonban nincs felkészülve a váratlan helyzetekre, mondjuk egy defektre, leeresztett gumira, esetleg valami más kisebb, nagyobb technikai problémára. Most erre kínál megoldást a balatonalmádi Aranyhíd Polgári Egyesület.

A közösség két biciklis szervizpontot telepített Balatonalmádiban, amelyek használata ingyenes, bárki szabadon használhatja azokat.

Az egyik ilyen pontot még az erdőből kiérve, a hegytetőn, a mozdony mellett helyeztek el, a másikat pedig a sétányon, lent a parton, a teniszpályák mellett.


Forrás és fotó: balatontelevizio.hu

Kapcsolódó

40 éves lett a siófoki ásványmúzeum

A kiemelkedő jelentőségű gyűjteményt felvonultató múzeum június 6-án jubilált. - - A Magyarország és E
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Barátság-emlékmű, Veszprém

Veszprém szobrainak és műemlékeinek jó része szinte láthatatlanul simul bele a helyi járókelők mindennapjai
Elolvasom

Június 20-án indul a MÁV nyári főszezonának menetrendje a Balatonon

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni
Elolvasom