Közel ötmillió forint értékű kábítószert foglaltak le a siófoki rendőrök

Drogkereskedőkre csaptak le a siófoki rendőrség munkatársai a Somogy megyei bevetési egység segítségével.

Forrás: PoliceHungary / Youtube

A rendőrök a Siófoki Rendőrkapitányság felderítői által beszerzett adatok alapján 2022. október 11-én a délutáni órákban Siófokon, a Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály munkatársai (MEKTA) segítségével három drogdílert és három kábítószer-fogyasztót fogtak el. A végrehajtott kutatások alkalmával készpénzt, -közel ötmillió forint utcai értékű- 400 gramm amfetamingyanús anyagot, mobiltelefonokat, valamint kábítószer fogyasztáshoz és eladáshoz használatos eszközöket, tárgyakat foglaltak le – írja a police.hu.

A nyomozók egy 24 éves ádándi, egy 19 éves siófoki férfit, továbbá egy 43 éves siófoki nőt kábítószer birtoklás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki. A 22 éves siófoki J. Brendont, az 58 éves J. Jánost, valamint egy 31 éves szabadhídvégi lakost pedig kábítószer-kereskedelem bűntett, és kábítószer birtoklás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. A dílereket őrizetbe vették őket és kezdeményezték letartóztatásukat.


Forrás: police.hu

Kapcsolódó

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom