Kulcsemberei nélkül simán kikapott Balatonfüreden a Békéscsaba

A legutóbb ezüstérmes, több kulcsemberét nélkülöző Békéscsaba 3-0-ra kikapott a Szent Benedek RA otthonában a női röplabda Extraliga alapszakaszának szombati játéknapján.

 Tóth Gábor együtteséből – amelynek öt nap alatt ez volt a negyedik összecsapása – a már korábban betegség miatt kiesett török Ceyda Aktas mellett ezúttal az egész Extraliga egyik legponterősebb játékosa, a szerb átló Marta Drpa is hiányzott.
    

Távollétüket az előző szezonban bronzérmes, ám a mostani idényben eddig a vártnál gyengébben teljesítő SZBRA remekül kihasználta, így háromszettes sikert ünnepelhetett.
    

A BRSE eddig csak a címvédő Vasastól kapott ki az Extraligában.
    

A mérkőzés legeredményesebb játékosa a hazaiakat erősítő szerb Milka Stijepic volt 16 ponttal.

    

Női Extraliga, alapszakasz, 10. forduló:
Szent Benedek RA – Swietelsky-Békéscsaba 3-0 (22, 20, 20)
    

később:
MÁV Előre SC-ST. Solar – MTK Budapest 18.30

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom