Leszúrta ismerősét egy nagykanizsai férfi

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja a haláleset körülményeit. Az elkövetőt őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását – számnolt be a police.hu.

A rendőrségre szeptember 12-én 20 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Nagykanizsán, a Csengery úton lévő egyik lakásban megszúrtak egy személyt.

A rendelkezésre álló információk szerint egy férfi szóváltást követően késsel mellkason szúrta 30 éves ismerősét, aki belehalt sérüléseibe.

A Zala vármegyei rendőrök a helyszínen elfogták a 60 éves férfit, akit emberölés bűntett miatt kihallgattak, őrizetbe vettek és kezdeményezték letartóztatását.

Forrás: police.hu

Kapcsolódó

Megállapodást kötött a meteorológiai szolgáltató és két rendőr-főkapitányság a Balaton biztonságáért

Partnerségi megállapodással erősítette meg és fejlesztette tovább a Balaton biztonságáért folytatott közös
Elolvasom

Csaknem százmilliós csalás miatt emeltek vádat Keszthelyen

Több ügyfelétől összesen csaknem százmillió forintot csalt ki az a pénzügyi tanácsadó, aki ellen Keszthel
Elolvasom

Droggal fizettek egy autószerelőnek Keszthelyen

A keszthelyi rendőrök a DELTA Program keretében azonosítottak egy dílert, akit őrizetbe vettek. A bíróság e
Elolvasom