A program részletei

A program neve: 33. Művészetek Völgye - 33. Művészetek Völgye

A program helyszíne: Kapolcs, Magyarország

A program kezdete: 2024-07-19 13:00:00

A program vége: 2024-07-28 12:00:00

Leírás
33. alkalommal ünnepeljük 10 napon át a zenét, a táncot a színházat, az alkotás örömét az ország szívében, a Művészetek Völgyében, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.
A Művészetek Völgye egy tíznapos, összművészeti fesztivál, ahol a koncertek felszabadultsága és a csodálatos balaton-felvidéki környezet mellett 10 napon át részese lehetsz egy igazi alkotó közösségnek. A Művészetek Völgye épített színpadok helyett három falu, Kapolcs, Taliándörögd és Vigánpetend utcáit, épületeit, intézményeit varázsolja koncerttéré, galériává és színházzá, megtöltve azokat közel 2000 programmal.
>>> PANORÁMA SZÍNPAD KAPOLCS - Koncertbontás <<<
1. nap 07. 19. ̵ péntek
20.30 BLAHALOUISIANA
23.00 QUIMBY
2. nap 07. 20. ̵ szombat
20.30 MARGARET ISLAND
23.00 AUREVOIR.
3. nap 07. 21. ̵ vasárnap
20.30 PARNO GRASZT
23.00 PUNNANY MASSIF
4. nap 07. 22. ̵ hétfő
20.30 IVAN & THE PARAZOL
23.00 CARSON COMA
5. nap 07. 23. ̵ kedd
20.00 CSAKNEKEDKISLÁNY
23.00 BOHEMIAN BETYARS
6. nap 07. 24. ̵ szerda
20.30 HIPERKARMA
23.00 BËLGA
7. nap ̵07. 25. ̵ csütörtök
20.30 KISCSILLAG
23.00 BAGOSSY BROTHERS COMPANY
8. nap 07. 26. ̵ péntek
20.30 PLATON KARATAEV
23.00 30Y
9. nap 07. 27. ̵ szombat
20.30 ESTI KORNÉL
23.00 ELEFÁNT
10. nap 07. 28. ̵ vasárnap
21.00 BETON.HOFI
>>> LŐTÉR TALIÁNDÖRÖGD - Koncertbontás <<<
1. nap 07. 19. -péntek
20.00 ANIMA SOUND SYSTEM
22.00 IRIE MAFFIA
2. nap 07. 20. ̵ szombat
17.00 JUHÁSZ ZOLI ÉS ZENEKARA
20.00 BESH O DROM
22.00 DUCKSHELL
3. nap 07. 21. ̵ vasárnap
17.00 RAKLAP
20.00 VHK
22.00 EURÓPA KIADÓ
4. nap 07. 22. ̵ hétfő
17.00 SZLIMMY
20.00 CO LEE LIVE BAND
22.00 LÓCI JÁTSZIK
5. nap 07. 23. ̵ kedd
17.00 ZAEKAR
20.00 HUNDRED SINS
22.00 FREAKIN’ DISCO
6. nap 07. 24. ̵ szerda
17.00 HAKUMBA
20.00 FIÚK
22.00 VAD FRUTTIK
7. nap 07. 25. ̵ csütörtök
17.00 LABEK & CHROBAK
20.00 AJSA LUNA
22.00 ANALOG BALATON
8. nap 07. 26. ̵ péntek
17.00 SELAH VIE
20.00 POGÁNY INDULÓ
22.00 RANDOM TRIP
9. nap 07. 27. ̵ szombat
17.00 CSERIHANNA
20.00 SISI
22.00 PÉTERFY BORI & LOVE BAND
10. nap 07. 28. ̵ vasárnap
19.00 SZABÓ BALÁZS BANDÁJA

 

Static Code
Hirdetés
adv1
Hirdetés
Hirdetés
A program Facebook eseménye
adv3
Hirdetés
adv4
Hirdetés
adv2
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés