Már majdnem kihűlt a sofőr, mire észrevették az árokba csúszott kocsit Balatonbogláron

Már majdnem kihűlt a sofőr, mire észrevették az árokba csúszott kocsit Balatonbogláron

Balatonboglári rendőrök lettek figyelmesek arra a személygépjárműre, amely a Klapka utcában sodródott egy vízelvezető árokba.

A jármű sofőrje a kihűlés határán volt, szerencsére még időben érkezett a segítség – olvasható az Önkormányzati Tűzoltóság Balatonboglár – Balatonlelle Facebook oldalán.

“Reggel, rendőr kollégáink vették észre,hogy egy szgk vizes árokban van. A járműben egy fő utazott, akit kisegítettek és azonnal igyekeztek felmelegíteni, mivel a személy szinte a kihűlés határán volt” – írják bejegyzésükben.

A helyszínre érkező tűzoltók a sofőrt átadták a mentősöknek, akik a siófoki kórházba szállították további kivizsgálásra.


Fotó: Facebook / Önkormányzati Tűzoltóság Balatonboglár – Balatonlelle

Kapcsolódó

Indul a balatonbikehotel.hu, garantált szolgáltatásokkal a kerékpáros vendégeknek

A Balaton térségében az évről-évre növekvő kerékpáros forgalommal párhuzamosan egyre nagyobb jelentőséget
Elolvasom

Kutyával a Balatonra? Újra megjelenik a Kutyabarát Balaton Élménykalauz és Térkép

A Civil Pódium Egyesület támogatásával és a Kutyabarát.hu szakmai együttműködésével újra megjelenik a kutyá
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Református Templom, Hajmáskér

Hajmáskér és Sóly közös, összevont református hitközössége sok évszázados múltra tekint vissza. Ennek a tör
Elolvasom