Még egy-két hét, amíg minden kúthoz jut üzemanyag az Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint

Még egy-két hét, amíg minden kúthoz jut üzemanyag az Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint

A december eleji pánikvásárlás kissé leszipkázta a készleteket.

Egy-két hónap, vagy ennél jóval hosszabb idő szükséges a hazai üzemanyag-ellátást teljes helyreállásához, mondta az Inforádiónak a Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára. Grád Ottó szerint már jelentősen enyhült a nyomás a benzinkutakon. Elmondása szerint december első hétvégéjén a pánikvásárlás miatt:

“Nagyon közel állt ahhoz az üzemanyag-kiskereskedelmi szektor, hogy teljes mértékben bedőljön”.

Grád szerint “mind több és több azon töltőállomások száma, ahol újra lehet üzemanyagot vásárolni,” de biztos, hogy “még egy-két hét, amíg teljes mértékben megtörténik valamennyi töltőállomás feltöltése.” – írja a 444.hu.


Forrás: 444.hu
Fotó: Pexels

Kapcsolódó

Menetrend szerinti autóbusz és személyautó ütközött Csetényben, egy férfi meghalt

Menetrend szerinti autóbusz és személyautó ütközött Csetényben szombat délelőtt, a balesetben a gépkocsi ve
Elolvasom

Maga előtt görgette a lopott olajos hordót egy részeges tolvaj Veszprémben

A veszprémi rendőrök elfogták a menekülő férfit - közölte a police.hu. - - Állampolgári bejelentés érk
Elolvasom

Kültéri mászófal lehet a veszprémi Pannon Egyetem ikonikus kéményéből?

Az elmúlt öt év során az intézmény mintegy 650 millió forintot fordított sporttal kapcsolatos fejlesztésekr
Elolvasom