Megújul a siófoki edzőközpont

A siófoki utánpótlás-nevelési és edzőközpont kivitelezését a székesfehérvári Peszter Ingatlanforgalmazási, Építőipari és Kereskedelmi Kft. végezheti, nettó 1 milliárd 725 millió forintért.

A közbeszerzési eljárás eredményét az ajánlatkérő Nemzeti Sportközpontok közölte az uniós közbeszerzési közlönyben.

A rekonstrukció a Siófok, Deák Ferenc sétány 4. szám alatti épületet érinti. A felújítás után a központ lehetővé teszi a sportolók fogadását, az utánpótlás nevelését, képzését, közösségi programok szervezését, rendezését, hozzájárul az üdülő övezet sportrégióvá fejlesztéséhez. A feladat lényegében az épület energetikai felújítását jelenti.

A nyertessel február 11-én kötött szerződést az ajánlatkérő.

Forrás: napi.hu

Kapcsolódó

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom