Megválik az edzőjétől a siófoki kézicsapat

Megválik az edzőjétől a siófoki kézicsapat

Hétfőn közös megegyezéssel távozott posztjáról a Siófok KC vezetőedzője. A norvég származású Bent Dahl-lal azonnali hatállyal bontott szerződést a csapat.

A klub honlapjára feltöltött tájékoztatás szerint Bent Dahl 2019 januárjában érkezett Siófokra Tor Odvar Meon segítőjeként. Mivel Moen családi okokra hivatkozva közös megegyezéssel szerződést bontott és nem töltötte ki siófoki kontraktusát, a klubvezetés az akkori másodedzőt, Bent Dahlt kérte fel a 2020/21-es szezontól a vezetőedzői poszt betöltésére.

A norvég szakember 9 tétmérkőzés után, 6 győzelemmel és 3 vereséggel a háta mögött közös megegyezéssel távozik Siófokról a csapat sikertelen szereplése miatt. A Siófok jelenleg ugyan az első helyen áll az NB I-ben, de több vesztes mérkőzést játszott riválisainál. A Győr elleni kilencgólos vereség mellett a csapat kikapott a DVSC-től és az MTK-tól is – legutóbb viszont nyert a Vác ellen. Az új vezetőedző személyét a klub hamarosan bejelenti.



Forrás: hirbalaton.hu
Fotó: siofokkc.hu

Kapcsolódó

Térkővel próbálta feltörni a nyilvános WC automatáját egy férfi Kaposváron

A Kaposvári Járási Ügyészség garázdaság bűntette és más bűncselekmények miatt vádat emelt azzal a férfiva
Elolvasom

Megújult nézőterével indítja 15. évadát a balatonszárszói Kultkikötő a Csukás Színházban

Április 2-án, Csukás István születésnapján adták át ünnepélyesen a Kultkikötő által megújított Csukás Szín
Elolvasom

Szent György-hegy hajnalig 2026: több helyszín, több program, több varázslat

Június elején van egy nap a Szent György-hegyen, amikor az ösvények megtelnek élettel, a kertek kinyílnak,
Elolvasom