Nagy értékben lopott szerszámgépeket egy berhidai férfi

Többmilliós értékben foglaltak le lopott eszközöket Fejér vármegyében – számolt be a police.hu.

Egy debreceni sértett jelentette be, hogy január 8-áról 9-ére virradóra feltörték az egyik várpalotai szerszámtároló konténert, és különböző eszközöket vittek el belőle, csakúgy, mint további két, épülő üzletből is.

A rendőrök a bejelentést követően négy órán belül elfogtak egy 34 éves berhidai férfit, és őrizetbe vétele mellett kihallgatták.

A nyomozók megtalálták a lopáshoz használt autót, amiben benne hagyott – mintegy 1300 méter vezetékkel – három kábeldobot, de betöréshez használt eszközöket is.

A férfi értékesítette az elvitt szerszámgépeket, melyeket egy Fejér vármegyei felvásárló ingatlanján találtak meg a rendőrök. Lefoglalásukkal az okozott kár jelentős része megtérült.

Lopás miatt folyik a nyomozás a berhidai lakos ellen.


Kapcsolódó

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom