Nagy tételben mentették az embereket a vízirendőrök a Balatonból

Csaknem tizenegy ember szorult külső segítségre a hétvégén a szeles időjárás miatt.

A másodfokú viharjelzés idején öt esetben tizenegy embert mentettek ki a Balatonból a rendőrök – olvasható a police.hu-n.

Az erős szél miatt elsodródott sup-ozónak, szörfdeszkázónak és csónakok, illetve műszaki hibás vitorlás utasainak segítettek, hogy biztonságosan partra jussanak.

A Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a Balaton vízfelületén bajba kerülnek vagy bajba jutott személyt, személyeket észlelnek, tegyenek bejelentést az ingyenesen hívható 1817-es segélyhívó telefonszámon!



Kapcsolódó

Nemzetközi elismerést kapott a Kaáli Autó-Motor Múzeum

Nemzetközi elismerést kapott a magyar járműörökség megőrzése: a dr. Kaáli Nagy Géza által alapított, Balato
Elolvasom

Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények

Mintegy 250 millió forintból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű uniós program, melynek köszönhe
Elolvasom

A magyar méhészet jövőjéért dolgoznak a keszthelyi Georgikonon

Az intézményben folytatott munka országos viszonylatban is egyedülálló. - - Egyedülálló módon tenyészt
Elolvasom