Nőket videózott az illemhelyiségekben egy balatonakarattyai férfi

Egy szeméremsértőt vett őrizetbe a rendőrség – írja a police.hu.

A fiatalkorú lány tett feljelentést 2025. március 15-én késő délután, hogy az egyik balatonfüredi étterem mosdójában egy ismeretlen férfi felvételt készített róla. A budapesti sértett a rendőröknek elmondta, arra lett figyelmes, hogy a mosdóhelyiségeket elválasztó paravánon átnyúlva telefonnal videózták.

A füredi nyomozók két napon belül elfogták a 21 éves szeméremsértőt, aki a vendéglő közelében dolgozott. A munkahelyén és a lakóhelyén tartott kutatás során két mobiltelefont, laptopot és egy akció kamerát is találtak a rendőrök, melyeket lefoglaltak.

Kiderült, hogy a balatonakarattyai férfi 2023 év telén kezdte el filmezni a különböző nyilvános illemhelyiségekben, vasúti szerelvények mosdóiban és egy oktatási intézmény WC-jében tartózkodó nőket. Elismerte, hogy több mint 120 felvételt készített, melyeket saját örömére nézegetett.
Ellene – őrizetbe vétele mellett – folyik a nyomozás, melyben kezdeményezték a letartóztatását.


Kapcsolódó

Civil autókkal és drónokkal is razziáztak a rendőrök Siófokon

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a Készenléti Rendőrséggel közösen hajtott végre célirányos ellenő
Elolvasom

Új versekre fókuszáló estsorozatot indít a balatongyöröki könyvtár

Új sorozatot indít útjára a balatongyöröki Bertha Bulcsu Művelődési Ház és Könyvtár. A Miért szép? címmel
Elolvasom

Egy kivételével az összes magyar borvidéken megjelent a pusztító szőlővészt

Az aggasztó helyzetről az agrárminiszter számolt be a közösségi oldalán. - - Az ország 22 borvidékéből
Elolvasom