Nyirkos reggelek mellett enyhülő időre számíthatunk

Nyirkos reggelek mellett enyhülő időre számíthatunk

Pénteken megnövekszik a felhőzet, és többfelé elszórtan kialakulhat időnként kisebb eső, egy-egy zápor. A nyugati-délnyugati szél több helyen élénk, néhol erős lehet. A hajnal enyhébb lesz, de többfelé képződhet pára, köd. A csúcshőmérséklet 6 és 14 fok között alakulhat.

Szombaton sok felhő lesz felettünk, majd délután egyre többfelé eleredhet az eső. A nyugatias szelet sokfelé élénk, erős, néhol viharos lökések kísérhetik. Enyhe lesz a reggel, napközben pedig 11-17 fokra van kilátás.

Vasárnap egy hidegfront hatására elszórtan egy-egy zápor kialakulhat. Élénk, erős lesz az északnyugati szél. A maximumok 5 és 10 fok között alakulhatnak. 

A víz hőmérséklete 2 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Strand, túra, fesztivál: mi kerüljön a nyári elsősegélycsomagba?

A nyár a szabadtéri programok, a kirándulások és a gondtalan kikapcsolódás időszaka. Egy egész napos stran
Elolvasom

Így hosszabbítható meg könnyedén a tóparti ház szezonja

Egy tóparti házban van valami különösen megnyugtató: a reggeli párában, a víz fölött lebegő csendben, a la
Elolvasom

Úti cél a Balaton: így tartsd biztonságban az álmaidat, a nyaralót és a családi büdzsét

A balatoni nyarak emléke mindannyiunkban élesen él: a víz illata, a parti lángosozások hangulata, az északi
Elolvasom