Ördög Nóráék új dobásra készülnek a Balatonnál

Ördög Nóráék új dobásra készülnek a Balatonnál

Ördög Nóra és Nánási Pál körül eddig sem volt unalmas az élet, de balatonakarattyai kisboltjuk megnyitása óta még jobban a figyelem középpontjába kerültek, legalább is a Balaton kapcsán mindenképpen.

Olvashattátok Ti is a napokban több portálon, hogy a bolt környékén élők először nagy lelkesedéssel, majd a nagy népszerűség miatt rendszeresen kialakuló tömeg és megnövekedett forgalom állandósulásával már kissé vegyesebb érzésekkel állnak a boltocskához.

Nóriék erre egyelőre átmeneti megoldást találtak ki, hogy az autós forgalmat csökkenteni tudják, de megnyugtattak mindenkit, hogy már dolgoznak a hosszútávú terven és foglalkoznak a dologgal, hiszen nekik is nagyon fontos a jó szomszédi viszony ápolása.

Ám a jövőre nézve nem csak ezzel készülnek Nánásiék, hanem egy a kisboltnál még nagyobb dobásra, egy új hely nyitására; ráadásul nem máshol, mint ugyanitt Balatonakarattyán és még az idén!

A részleteket a Nánásiék legújabb epizódjából tudhatjátok meg ⬇

Kapcsolódó

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Esterházy-kastély, Devecser

Devecser a 2010-es vörösiszap katasztrófa okán vált országos szinten is ismertté. A sajnálatos eset ellenér
Elolvasom

A Balatont népszerűsíti Vadnai Jonatán olimpikon vitorlázó

A Balaton négyévszakos sport- és élményközpontú népszerűsítésében vállal szerepet Vadnai Jonatán vitorlázó
Elolvasom

Lezárták a Balaton-felvidéki őskarsztot Úrkúton

A páratlan geológiai látványosság balesetveszély miatt nem látogatható. - - "Balesetveszély miatt a fa
Elolvasom