Rendőri intézkedés alatt halt meg egy férfi Balatonalmádiban

Rendőri intézkedés alatt halt meg egy férfi Balatonalmádiban

A rendőrök egy általa okozott baleset miatt vonták intézkedés alá, ám a férfi rosszul lett és a helyszínen életét vesztette – tájékoztatott a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság.

A rendelkezésre álló adatok alapján tegnap 15 óra 30 perc körül érkezett bejelentés a rendőségre arról, hogy az Alsóörs külterületén található kerékpárúton egy futót személygépkocsi sodort el, majd a sofőr segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.

A rendőrök nem sokkal később Balatonalmádi Káptalanfüred városrészében, a vasútállomásnál intézkedés alá vonták a feltételezett elkövetőt.

Az 55 éves budapesti lakos az intézkedés közben rosszul lett és összeesett. Az egyenruhások azonnal megkezdték a férfi újraélesztését, amit a mentősök folytattak, azonban már nem lehetett megmenteni az életét.



Fotó: Pexels

Kapcsolódó

Ismét megnyitott a szalmalabirintus a siófoki nagystrandon

A népszerű őszi attrakció új útvonallal jelentkezik. - - A tavalyi hatalmas siker után idén is megnyíl
Elolvasom

Nagy változások a Hévízi Tófürdőn

Többek közt megszűnik a napijegy és a belépési rend, a jegyárak, illetve a nyitvatartás is módosul. - -
Elolvasom

Bebizonyosodott, hogy a honfoglaló magyarok egy része uráli eredetű volt

Egy friss kutatás új genetikai bizonyítékokat tárt fel. - - Az ELTE HTK Archeogenomikai Kutatóintézete
Elolvasom