Sosem találná ki, melyik világsztárok kávézgattak Balatonfüreden

Sosem találná ki, melyik világsztárok kávézgattak Balatonfüreden

A szemfüles mozirajongók három hollywoodi hírességet is elcsíphettek a hétvégén egy balatonfüredi cukrászdában. A Golden Globe díjas Oscar Isaac, az Oscar-jelölt Ethan Hawke és Michael Benjamin Hernandez egy új Marvel sorozat forgatása miatt tartózkodnak az országban – olvasható a Telexen.

A cukrászda beszámolója szerint az amerikai színészek teljesen váratlanul érkeztek, közvetlenek voltak és két kör kávét is rendeltek.

Isaac és Hawke a következő hónapokban készülő Moon Knight (Holdlovag) című Marvel-sorozat forgatására érkezett Magyarországra.

A Marvel filmeseinek sem ismeretlen a főváros, hiszen itt forgatták a július 9-én megjelenő Fekete Özvegy filmet Scarlett Johansson főszereplésével. A filmben számos Budapesti nevezetesség is feltűnik majd. Áprilisban kiadott előzetesben például a Parlament, a Citadella, a Keleti pályaudvar és a Magyar Tudományos Akadémia is felbukkant.



Kapcsolódó

Ezzel az egyszerű módszerrel sikeresen vehetjük fel a harcot a pusztító szőlővész ellen

Az Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet vizsgálata szerint a szőlősorok közé vetett, bizonyos honos fajokb
Elolvasom

Ex-barátnőjét ölhette meg egy katona Kaposváron

A fiatal lányt népszerű fitneszedzőként ismerték a városban. - - Az eddigi adatok szerint egy 23 éves
Elolvasom

Sarki fény ragyogott fel a Bakony felett

A ritka légköri jelenség a Dél-Bakony legmagasabb csúcsáról, a mintegy 599 méter magas Kab-hegyről is remek
Elolvasom