Sűrűbben közlekednek a buszok Balatonfüred és Tihany között

Félóránként járnak a buszok Balatonfüred és Tihany között a nyári hétvégéken – tudatta pénteken a Volánbusz Zrt.

Az MTI-hez eljuttatott közleményükben azt írták, hogy június 22-étől a nyári szezon végéig szombaton és vasárnap 9 és 18 óra között már félóránként indulnak a körjáratok Balatonfüred és a félsziget között.

Tihany a legjelentősebb Balaton parti település, amely nem érhető el vasúttal. A várost közösségi közlekedéssel a balatonfüredi vasútállomáson történő átszállással, a 7355-ös autóbuszokkal lehet megközelíteni, ez a lehetőség egészül ki a nyári hónapokban, augusztus 31-éig a Tihanybusz elnevezésű járat igénybevételével.

A főváros felől Tihany kétóránként érhető el a Kék Hullám expresszvonatokhoz csatlakozó Tihanybuszokkal – áll a közleményben.

A menetrend a Volánbusz honlapján megtalálható.

Forrás: MTI

Kapcsolódó

Másodszor tartottak űrkongresszust Balatonfüreden

A rendezvény az Orion Űrnemzedék Alapítvány szervezésében valósult meg. - - Az egész napos rendezvénye
Elolvasom

Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés lesz a közutakon a héten

Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzése terjed ki az az országos közle
Elolvasom

Folyamatosan bővülnek a LEADER lehetőségek a vidéki közösségek számára

A vidék jövője helyben is építhető – ezt segíti az Európai Unió és a magyar kormány társfinanszírozásával
Elolvasom