Szezonális járat indul a Balaton és Tel-Aviv között

Szezonális járat indul a Balaton és Tel-Aviv között

Az első repülőgép pont két hónap múlva teszi majd meg a távot.

Június 2. és szeptember 29. között hetente két alkalommal közlekedik az Arkia Israeli Airlines a sármelléki reptérre – írja az airportal.hu.

A légitársaság a hétfői és pénteki napokon üzemeltet majd járatokat Tel-Aviv és a Hévíz-Balaton Repülőtér között.

Egyes járatokat a Smartwings és a FlyLili légitársaságoktól személyzettel együtt bérelt Boeing 737-800 és Airbus A320 típusú repülőgépek teljesítik az Aeroroutes menetrendelemző oldal adatai szerint.

Az IZ 1293 számú járatok helyi idő szerint reggel 6 órakor szállnak fel Tel-Avivból, és 8 óra 25-kor érkeznek Sármellékre, majd IZ 1294-es számmal, 9 óra 55-kor indulnak vissza a Ben Gurion repülőtérre, ahol 14:10-kor szállnak le.


Forrás: airportal.hu
Fotó: airportal.hu

Kapcsolódó

Horogra akadt a szigligeti pontyzilla

A kapitális példány mintegy 21,7 kilogrammot nyomott. - - A bravúros fogásról a Balatoni Halgazdálkod
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Esterházy-mauzóleum és Szent Kereszt felmagasztalása templom, Ganna

A Pápa közelében és a Bitva-patak mentén fekvő Ganna már az Árpád-kor óta létező község. A falu leghíresebb
Elolvasom

Svájcban körözött férfit fogtak el Veszprémben

Nemzetközi elfogatóparancs volt érvényben a miskolci férfi ellen - tájékoztatott a police.hu. - - A Ve
Elolvasom