A napos őszi hétvégét hidegfront váltja

A napos őszi hétvégét hidegfront váltja

Pénteken a napsütést elsősorban csak fátyolfelhők szűrhetik, csapadék sehol sem várható. Mérséklődik, legyengül a szél. Hajnalra helyenként pára- és ködfoltok kialakulhatnak. Reggel 3 és 9, délután 17 és 22 fok között alakul a hőmérséklet.

Szombaton is elsősorban csak fátyolfelhők szűrhetik a napsütést, estig csapadék nem várható. Majd az esti órákban nyugatra eső, zápor érkezhet. A legmelegebb órákban 18-23 fokot mérhetünk.

Vasárnap egy hidegfront miatt időnkénti esőre, záporokra, feltámadó északnyugati szélre kell számítani. A csúcshőmérséklet is csak 10-13 fok körül alakulhat.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Mindent a linképítésről

A linképítés a keresőoptimalizálás (SEO) egyik alappillére, és az a célja, hogy növelje egy weboldal látha
Elolvasom

Megéri kitanulni a seo szövegírást?

Az utóbbi években egyre többen keresnek olyan készségeket, amelyeket akár otthonról, saját időbeosztás sze
Elolvasom

Kóstold végig a belvárosi brunch kincseit!

A városi nyüzsgés közepette nincs is jobb, mint egy nyugodt, ínycsiklandó brunch, ahol finom falatokkal ké
Elolvasom