Tavaszi eső fűszerezi a hangulatot és a földeket

Tavaszi eső fűszerezi a hangulatot és a földeket

Pénteken sok felhő lesz felettünk, és többfelé várható eső, zápor, zivatarok is kialakulhatnak. A keleties szelet több helyen kísérhetik élénk, erős lökések. Hajnalban 7-12, délután 12 és 19 fok között alakul a hőmérséklet.

Szombaton dél felől szakadozotabbá válik a felhőzet, főként délután már többet láthatjuk a napot. A keleti-délkeleti szél többfelé élénk marad. A csúcshőmérséklet 13 és 22 fok között alakulhat.

Vasárnap ismét megnövekszik felhőzet, és újabb csapadéktömb okoz esőt, záporokat, helyenként zivatarokat. A keleti szelet több helyen erős lökések kísérhetik. Napközben 13-23 fok várható.

A víz hőmérséklete 17 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Hordóban tartotta a drogot Uzsa külterületén egy férfi, a rendőrök elfogták

Felkutatták a jelentős mennyiségű drog gazdáját - adta közre a police.hu. - - Még múlt év őszén, gombá
Elolvasom

A VisitBalaton365 új kampányában a Balaton tavaszi élményeire hívja fel a figyelmet

A Balaton tavaszi élményeire hívja fel a figyelmet a VisitBalaton365 múlt csütörtökön indult kampánya, ame
Elolvasom

Hatalmas rétisast mentett meg a Sóstó Vadvédelmi Központ

Sajnos az állat szárnyában szalagszakadások is történtek, így visszaengedése egyelőre még várat magára. -
Elolvasom