Terasznyitás tömegverekedéssel Balatonlellén

Két társaság keveredett tettlegességig fajuló konfliktusba vasárnap Balatonlellén. A rendőrség hétfőn állított elő hat környékbeli és ózdi személyt. Az egyik férfi nyolc napon túlgyógyuló sérülést szenvedett – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az eljárás adatai szerint 2021. április 25-én 21 óra körül egy balatonlellei vendéglátóipari egység teraszán két társaság tagjai vitába keveredtek egymással.

A szóváltást tettlegesség követte, mely során a férfiak ütötték-verték egymást, az egyiküknek pedig a bántalmazás során 8 napon túl gyógyuló sérülése keletkezett. Az egyenruhások az adatgyűjtés során azonosították a feltételezett elkövetőket, akiket 2021. április 26-án reggel elfogtak és a Fonyódi Rendőrkapitányságra állítottak elő.

A nyomozók a 24 éves és 38 éves ózdi, a 39 éves balatonlellei, a 34 éves és két 33 éves balatonboglári férfit csoportos garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.



Forrás: hirbalaton.hu

Kapcsolódó

Trópusi Pillangóliget nyitott Balatonlellén

A látványosság minden nap látogatható. - - Új látványosság, családi programlehetőség nyílt pár hete L
Elolvasom

Fegyveres rablás történt Nagykanizsán

A rendőrök három órán belül azonosították és elfogták a 32 éves helyi férfit, aki pisztollyal a kezében pén
Elolvasom

Részegen, jogosítvány nélkül okozott balesetet egy férfi Dudaron

A legnagyobb szigorral vonják felelősségre a rendőrök a sofőrt - számolt be a police.hu. - - A folyama
Elolvasom