Török vendégmunkásokat tiltottak ki egy kaposvári diszkóból

Török vendégmunkásokat tiltottak ki egy kaposvári diszkóból

A szórakozóhely a Facebook oldalán tette közzé a döntését, melyet a vendégmunkások által korábban tanúsított viselkedéssel indokolt.

„A mai naptól nem áll módunkban török vendégeket beengedni a diszkóba! Mivel sorozatosan molesztálják a vendégeket és rendszeresen ki kell tenni többeket is, így amellett döntöttünk, hogy megelőzzük a további problémákat”írta ki a közösségi oldalán vasárnap a Park 74 diszkó.

A kaposvári szórakozóhely török nyelven is közzé tette a posztját, hogy minden illetékes számára világos legyen az új helyzet. A városban jelenleg is épül egy üveggyár török beruházással, melyet tavasszal terveznek átadni.

Forrás: 444.hu
Fotó: Pexels

Kapcsolódó

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban

A rendőrség hétvégi tájékoztatása szerint vizsgálják az ügyet. - - Sajtóhírek szerint Balatonszepezd é
Elolvasom

Tilos rollerezni, biciklizni és kutyát sétáltatni a Zamárdi Nagystrandon

A szigorú szabályok betartását közterület‑felügyelők ellenőrzik majd. - - Zamárdiban június 13‑án
Elolvasom

Akár 2,5 millió forintos négyzetméteráron is pöröghetnek balatoni ingatlanok a legnépszerűbb helyeken

A legnagyobb fejlesztési központ továbbra is a déli part fővárosa, Siófok. - - A Balaton körüli új épí
Elolvasom