Újabb dílerhálózatot számoltak fel a zalaegesrzegi kopók

A DELTA Program keretében a zalaegerszegi rendőrök egy újabb droghálózatot számoltak fel – számolt be a police.hu.

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság nyomozói a széles körű adatgyűjtésnek köszönhetően jutottak el ahhoz a két személyhez, akik az elmúlt hónapokban anyagi haszonszerzés céljából dílerhálózatot építettek ki Zalában.

A 33 éves baki férfi az előre bekevert és kiporciózott kábítószert egy 40 éves szentpéterföldei férfitól szerezte be.

A rendőrök április 16-án fogták el az elkövetőket, akiket őrizetbe vettek és kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgattak.

Az ingatlanokban tartott kutatások során a nyomozók 848 gramm amfetamint, 678 gramm marihuánát, két gramm alufóliába csomagolt fehér port, cannabis magokat, tablettákat, több mint 250 ezer forintot, mobiltelefonokat, valamint a porciózáshoz és az árusításhoz szükséges eszközöket találtak és foglaltak le.

A lefoglalt drog feketepiaci értéke megközelítőleg 7 millió forint. Ezzel az akcióval a rendőrök nagyjából ezer adag kábítószer forgalomba kerülését akadályozták meg. A fogyasztok azonosítása folyamatban van.


Kapcsolódó

Kaposvári besurranó áll ismét bíróság elé

A Kaposvári Járási Ügyészség kifosztás bűntettének kísérlete és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy n
Elolvasom

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom