Vasárnaptól újra fizetni kell a parkolásért Siófokon

Vasárnaptól újra fizetni kell a parkolásért Siófokon

Vasárnap óta a szezonális parkolókban is fizetni kell Siófokon a hét összes napján, minden órában és a pótdíj is jelentősen emelkedik – írja a város honlapja.

A dél-balatoni városban az idegenforgalmi szezonban, május 15. és szeptember 15. között hétfőtől vasárnapig: 0:00-24:00 óráig kell parkolódíjat fizetni az éves és a szezonális üzemeltetésű parkolókban egyaránt.

Parkolóbérlet vásárlás:

Az E-bérlet megvásárlásához és a mobiltelefonon megváltott kedvezményes jegyhez regisztráció szükséges, amely az alábbi felületen végezhető el:
https://eberlet.mininform.hu/siofok/site/login

A regisztráció gombra kattintva, az adatok megadását követően csatolni kell a gépjármű forgalmi engedélyének teljes másolatát, illetve lakossági kedvezmény igénybevétele esetén a lakcímkártya lakcímet tartalmazó oldalának másolatát. További információk az új siófoki parkolási rendről:

A siófoki parkolási rendről és a parkolójegyekről, -bérletekről az alábbi linken lehet tájékozódni:
https://www.siofok.hu/hu/hir-reszletek/siofoki-parkoloberlet-gyorsan-es-egyszeruen-online



Forrás: siofok.hu
Fotó: siofok.hu

Kapcsolódó

Leszaggatta a vasúti sorompót egy kamionos Zalában, majd továbbhajtott

A zalaegerszegi rendőrök eljárást indítottak a vasúti közlekedés biztonságát veszélyeztető ügyben egy kamio
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Tótvázsonyi Református Templom

Tótvázsony a Balaton-felvidék szinte összes hasonló méretű településével együtt néptelenedett el a török id
Elolvasom

Kigyulladt a nádas Fonyódon, még az északi partról is látszottak a lángok

A tűz az erős szél hatására mintegy negyven hektáron terjedt szét. - - Még a Balaton északi partjáról
Elolvasom