Záporokkal indul el újra a melegedés

Záporokkal indul el újra a melegedés

Péntekre megnövekszik a felhőzet és számítani kell elszórtan esőre, záporokra. A keleties szél többfelé élénk, helyenként erős lesz. Délután 14-21 fokot mérhetünk.

Szombaton gomolyfelhős idő várható és elszórtan ismét kialakulhatnak záporok, néhol akár zivatar is. A keleties szél többfelé élénk, erős lesz. Napközben 15 és 22 fok közé melegedhet a levegő. 

Vasárnap a többórás napsütés mellett időnként megnövekszik a felhőzet és elszórtan eső, zápor, zivatar alakulhat ki. Élénk, helyenként erős lesz a nyugatira forduló szél. Délután 17-24 fokra van kilátás.

A víz hőmérséklete 12 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Nyaralás, felújítás, váratlan kiadás – jól jön, ha van B-terv

Az életben bármennyire is szeretnénk mindent előre megtervezni, mindig felbukkanhatnak olyan helyzetek, ame
Elolvasom

6 tipp, hogy minden este minivakáció legyen

A mindennapi rohanásban gyakran azt érezzük, hogy nincs időnk kiszakadni a mókuskerékből. Pedig nem feltétl
Elolvasom

Napfény, élmények – és közben pénzkeresés? Igen!

A nyár sokunk számára a pihenésről, a barátokkal töltött időről és az új élmények hajszolásáról szól: legye
Elolvasom