11 millió forint értékben loptak ékszereket egy balatonfüredi üzletből

11 millió forint értékben loptak ékszereket egy balatonfüredi üzletből

A balatonfüredi rendőrök azonosították a román házaspárt, Budapesten pedig kézre kerítették őket – számolt be a police.hu.

Bejelentés érkezett a rendőrségre augusztus 16-án, hogy az egyik balatonfüredi ékszerüzletből ismeretlen tettesek az eladók figyelmének elterelésével közel 11 millió forint értékben aranyékszereket loptak.

A széles körű adatgyűjtés eredményeként a balatonfüredi nyomozók azonosították az elkövetőket és elfogatóparancsot bocsátottak ki az 52 éves román állampolgárságú férfival, és 46 éves feleségével szemben. Az eljárás során megállapították, hogy Keszthelyen, Pápán és Budapesten is követtek el hasonló bűncselekményeket.

A budapesti rendőrök október 23-án a fővárosban igazoltatták a párt, majd előállították, őrieztbe vették, és gyanúsítottként kihallgatták őket.

A nyomozók kezdeményezték mindkét személy letartóztatását.


Forrás: police.hu
Fotó: police.hu

Kapcsolódó

Hamarosan kikerül a „teltház” tábla a 44. Lidl Balaton-átúszáson

Július 18-án rajtol el Magyarország és Európa egyik legrégebbi és legnagyobb nyíltvízi szabadidősport-esemé
Elolvasom

Négy strand, négy élmény – Keszthelyen jön létre a Balaton egyik legkomplexebb strandkínálata

Keszthely új szintre emeli balatoni strandkínálatát: a városban egyedülálló módon négy eltérő karakterű str
Elolvasom

Egy Anna-báli szerelemről szóló musical debütál Balatonfüreden

2026. augusztus 28-án felolvasószínházi keretek között mutatják be az Anna! – Egy tánc, más nem számít
Elolvasom