30 fok és élénk szél várható a hétvégén

30 fok és élénk szél várható a hétvégén

Pénteken a napsütést időnként felhők zavarják meg, de egy-egy futó zápor, esetleg zivatar legfeljebb csak néhol fordulhat elő. Az élénk délnyugati szélben 27-32 fokot mérhetünk.

Szombaton napközben egy hidegfront érkezhet, mely feltámadó nyugati-északnyugati szelet, valamint a napos időszakok mellé elszórt záporokat, zivatarokat hozhat. Ugyanakkor napközben még 27 és 33 fok közé melegedhet a levegő.

 Vasárnap a napos-gomolyfelhős időben csak néhol fordulhat elő átmenetileg kisebb zápor. Élénk, helyenként erős északnyugati szélre, 24-30 fokos délutánra van kilátás.

A víz hőmérséklete 22 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Balatoni naplemente és digitális kultúra érettségi? Igen! Így készülj fel stresszmentesen a tópartról!

Képzeld el a tökéletes nyári napot: reggel egy csobbanás a hűs Balatonban, délután egy lángos és egy hide
Elolvasom

A horgászbotok jövője – merre tart a technológia?

A horgászat évszázadok óta a nyugalom, a természet közelsége és a zsákmány izgalma miatt vonzó. De amit a
Elolvasom

Mitől lesz igazán nyugodt egy nyaralás?

A nyaralás az év egyik legjobban várt időszaka, akár augusztusban, akár októberben indulunk útnak: végre ki
Elolvasom