Új boltot nyitottak Ördög Nóráék

Új boltot nyitottak Ördög Nóráék

Tavasz végén nyílt meg Ördög Nóra és Nánási Pál kisboltja Balatonakarattyán, aminek a sikerén felbuzdulva további boltok nyitását fontolgatja a pár. Második szerelem projektjük a Nekem a Balaton után, a Nekem a webshop lett, ami a balatoni bolt online verziója.

„Azt hiszem, elfelejtettem szólni, hogy megnyitott a második boltunk, a Nekem a webshop. Így hívják. (…) Elindultunk, de egy csomó minden lesz még. Azért ez sem rossz. Ugye?” – posztolta ki Nánási Pál.

A szuperül felépített brand nyáron meghozta a gyümölcsét, mert a Sirály utcai boltocska óriási népszerűségnek örvendett az egész szezonban, de Nóráék az őszi-téli időszakra is sok újdonsággal és figyelmességgel készültek követőiknek és az Akarattya felé járóknak. Ezen újdonságok legnagyobb dobása a bolt online megálmodása és életre keltése.

 „A 2020-as év sok változást és még több újratervezést hozott az életünkbe. Ennek az eredménye lett a legújabb közös projektünk: a nekema.hu”  –jelentették be online kisboltjuk születését legújabb vlog bejegyzésükben.

Kapcsolódó

Büfé gyulladt ki az Ozora Fesztiválon, PB-gázpalackok is robbantak

Egy kioszk kapott lángra, a tűz pedig három gépjárműre terjedt tovább. - - "Kigyulladt egy ázsiai étel
Elolvasom

Elhalasztották a mai Balaton-átúszást

A szervezők elhalasztották a mára tervezett Révfülöp és Balatonboglár közötti 43. Lidl Balaton-átúszást. -
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Esterházy-kastély, Devecser

Devecser a 2010-es vörösiszap katasztrófa okán vált országos szinten is ismertté. A sajnálatos eset ellenér
Elolvasom