Borongós húsvétot hoz a hosszú hétvége

Borongós húsvétot hoz a hosszú hétvége

Pénteken több helyen kialakulhat eső, helyenként havas eső. Többfelé élénk, néhol erős lehet az északnyugati szél. Hajnalban -3 és +3 fok közötti minimumokra van kilátás. Napközben 3 és 12 fok között alakulhat a csúcshőmérséklet.

Szombaton a felhős, borongós időben többfelé várható eső, zápor. Már csak néhol lehet élénk a szél. Enyhébb lesz a reggel, napközben pedig 5-9 fok valószínű.

Húsvét napjain többfelé takarhatják felhők a napot, de már naposabb tájakkal is találkozhatunk. Helyenként eső, zápor előfordulhat. Hétfőn többfelé élénk, erős lehet az északias szél. Vasárnap 8 és 13, hétfőn 11 és 17 fok között alakulhat a legmagasabb hőmérséklet.

A víz hőmérséklete 7 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Itt a nyári szezon vége – hogyan készítsd fel a szervezetedet az őszre?

A nyári forróság és a hosszú, napsütéses nappalok után az ősz beköszönte a táj színeiben és a tested igénye
Elolvasom

Közös értékteremtés a Magyar Nemzeti Múzeum és a Kaáli Autó-Motor Múzeum együttműködéséből

Dr. Zsigmond Gábor főigazgató - a Magyar Nemzeti Múzeum közössége nevében is - levél formájában a legmélyeb
Elolvasom

Balatoni apartman kisokos: így lehet kényelmesebb a tóparti nyaralás

A Balaton mindenkinek mást jelent. Míg egyeseknek a gyerekkori lángosozások emlékét, másoknak viszont a víz
Elolvasom