Halálos baleset történt Siófoknál, lezárták az M7-est

Halálos baleset történt Siófoknál péntek éjszaka, ezért lezárták az M7-es autópályát – közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A sztráda 96-os kilométerénél Nagykanizsa felé haladt egy gépkocsi, amely átszakította a belső szalagkorlátot és összeütközött két szemből érkező autóval.
    

A balesetben négyen megsérültek, valamint egy 42 éves férfi a helyszínen életét vesztette.
    

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök lezárták az M7-es autópályát a főváros irányába. A forgalmat Siófoknál, a 98-as kilométernél a 7-es főútra terelik, visszatérni Balatonvilágosnál, a 90-es kilométernél lehet – olvasható a közleményben.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

A nagyközönség előtt is megnyitott a keszthelyi Georgikon botanikus kertje

A nagyközönség számára is megnyitották Keszthelyen a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (MATE) Georgiko
Elolvasom

Haditechnikai parkot adtak át Zánkán

A Zánkai Erzsébet-tábor megújult Haditechnikai Parkja egyszerre tisztelgés a múlt előtt, és bepillantás a
Elolvasom

Éhbérért dolgoztattak egy férfit másfél éven át Pápán

Emberkereskedelem és kényszermunka Pápán, őrizetben egy 62 éves férfi - adta közre a police.hu. - - A
Elolvasom