Újra megnyílt az Anna Grand Hotel Balatonfüreden

A mindenre kiterjedő felújítás során az épület alapvetően klasszicista stílusjegyeit megőrizték.

Újra látogatható a város ikonikus szállodája, a teljes rekonstrukción átesett Anna Grand Hotel. A kétszáz éves múltra visszatekintő, 105 szobás épületnek új tulajdonosa van, a hotelt a több, mint húsz, többnyire hazai szállodát vezető Accent Hotels üzemelteti – írja a település honlapja.

Az Anna Grand Hotel a felújítást követően 105 szobával, impozáns, háromszáz fő befogadására alkalmas bálteremmel, valamint 1200 négyzetméteres wellnessrészleggel várja vendégeit.

A rekonstrukció során megőrizték a több mint kétszáz éves épület klasszicista jegyeit, megújultak a szálloda szobái, közösségi terei, wellnessrészlege és étterme is. A balatonfürediek számára a gasztronómiai egységeken kívül nyilvános lesz a mediterrán udvar is, ahova az új tulajdonos is kulturális rendezvényeket tervez.

A hotel új tulajdonosa, az izraeli származású ingatlanvállalkozó és volt tesztpilóta, Chanoch Nissany.

Forrás: balatonfured.hu

Kapcsolódó

Mázsányi diót loptak Somogyban, de nem jutottak túl messzire

A körzeti megbízottakat egy somogytúri gazda kereste fel szeptember 27-én késő este azzal, hogy dióültetv
Elolvasom

Vadnai Jonatán a világranglista 3. helyén, rekordmezőny a balatonfüredi ILCA Európa Kupán

Újabb bravúrt ért el Vadnai Jonatán: felkerült a Nemzetközi Laser Osztály Szövetség (ILCA) világranglistájá
Elolvasom

Fiatal zalai dílerek őrizetben

A zalaegerszegi rendőrök a DELTA Program keretében azonosították egy drogterjesztő hálózat tagjait, akik k
Elolvasom